Seven's Design

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanızı sizin yerinize yönetelim!

İster kişisel, ister kurumsal olsun profiliniz etkileşimin kaynağı olsun. Ticaretinizi arttırıp daha fazla kazanmak istemez misiniz?

sosyalmedya yönetimi

Günümüzde sosyal medya, yediden yetmişe herkesin vazgeçemediği bir platform haline geldi. Öyle ki yediden yetmişe deyimi beşiktan mezara olarak değiştirilse kimse itiraz etmez. Durum böyle olunca kişiler, gününün büyük bir kısmını bu sosyal medyalarda geçirir oldu. İnsanlar sosyal medya sayesinde kişisel alanın dışına çıkarak tüm dünyaya açıldı. Bu durum internet sayesinde her geçen gün daha da globalleşen dünyada yeni iş kolları ve kazanç kapıları oluşturdu. İnsanlar; sosyal medya profillerinin (kişisel amaçlı oluşturmuş olsa bile) diğer insanların dikkatini çekmesini, daha fazla etkileşim almasını istiyor. 

sosyal medya yönetimi

İşte burada tam olarak devreye giriyoruz!

Sosyal medyanızı sizin adınıza yönetiyor, şekillendiriyor ve etkileşimin merkezi haline getiriyoruz. 

Görsel oluşturma, kişisel-kurumsal reklam, video içeriği, profil düzeni, en iyi etkileşim seçenekleri üzerine profilinizi analiz ediyoruz. Ticaret ile ilgileniyorsanız analizimizi pazarınızın en ince ayrıntılarıyla değerlendiriyoruz. Daha sonra planlama aşamasına geçiyoruz. İçeriğinizi tasarlıyor ve paylaşıma sunuyoruz. 

Son olarak ise etkileşimlerinizi ölçümlüyor ve bunu sizlere raporluyoruz.

seven's design

Seven's Design

Sosyal Medyanızı yönetmemiz için bize ulaşın.